24/2
БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
від 13 травня 2014 року № 24/2
м. Боярка


Про затвердження Переліку документів
по здійсненню подання на видачу посвідчень особам,
які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 4)
та неповнолітнім дітям, які належать до потерпілих
від Чорнобильської катастрофи (серія «Д»)
та видачі довідок відповідного напрямку

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Постанови Кабінету міністрів України № 51 від 20.01.1997 року «Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Постанови Кабінету міністрів України № 106 від 23.07.1991 року «Про організацію виконання постанов Верховної Ради Української РСР про порядок введення в дію законів Української РСР «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» та «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», –

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ
ВИРІШИВ:

1. Затвердити Перелік документів по здійсненню подання на видачу посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 4) та неповнолітнім дітям, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи (серія «Д») та видачі довідок відповідного напрямку.
2. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на сайті Боярської міської ради.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови В. М. Дубовецького.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Т. Г. ДОБРІВСЬКИЙ


Затверджено
рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради
№ 24/2 від 13.05.2014 року

Перелік документів,
необхідних для здійснення подання на видачу посвідчень 4 категорії:

1. Заява встановленого зразка.
2. Копія паспорта та надання оригіналу, для огляду та завірення копії.
3. Фото 3*4 (1 шт.)
4. Довідка про проживання, роботу чи навчання на забрудненій території, станом на 01.01.1993 року, яка підтверджує проживання, роботу чи навчання не менше чотирьох років.
5. Копія трудової книжки, завіреної у відділі кадрів за місцем роботи (для працюючих осіб). Для непрацюючих осіб: копія трудової книжки та оригінал трудової книжки для огляду, завірення та надання письмових пояснень, у зв’язку з чим на даний час особа не працює.
Перелік документів,
необхідних для здійснення подання на видачу посвідчень серії «Д»:
1. Заява встановленого зразка.
2. Копії паспортів обох батьків (в окремих випадках: копія рішення суду про розірвання шлюбу, копія свідоцтва про розірвання шлюбу, Витяг з відділу РАЦС про реєстрацію народження дитини, відповідно до ст. 126, 133, 135 Сімейного кодексу України). Оригінали надаються для огляду та завірення копії.
3. Копія свідоцтва про народження дитини. Оригінал надається для огляду та завірення копії.
4. Довідка про проживання дитини, згідно з якою підтверджується не менше трьох років проживання або навчання дитини в зоні посиленого радіоекологічного контролю.
У разі, якщо один із батьків дитини зареєстрований в іншому населеному пункті, до документів додається довідка про склад сім’ї, виданої спеціально уповноваженим органом, та довідка з дитячої поліклініки про те, що дитина перебуває під наглядом лікаря від народження.
5. У разі наявності у батька (матері) посвідчення 1, 2 або 3 категорії надати копію посвідчення та оригінал для огляду та завірення копії.
Перелік документів,
необхідних для отримання довідки про підтвердження проживання, роботи чи навчання в зоні посиленого радіоекологічного контролю:
1. Паспорт.
2. Довідка про проживання, роботу чи навчання із зазначенням терміну проживання, роботи, навчання та поштової адреси підприємства, установи, організації чи навчального закладу.
Перелік документів,
необхідних для отримання Витягу з протоколу про вручення посвідчень потерпілим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС 4 категорії:

1. Паспорт.
2. Копія посвідчення 4 категорії (за наявності).
3. Свідоцтво про укладення шлюбу чи Свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, тощо ( у разі зміни прізвища).
Документи, необхідні для отримання довідки про те,
що дитина не оформлена та не відвідує ДНЗ:

1. Паспорт.
2. Довідка з дитячої поліклініки про те, що дитина не оформлена та не відвідує ДНЗ.


Керуюча справами М. А. Рябошапка

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30