1/5

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
від 14 січня 2016 року № 1/5

м. Боярка

Звіт КП «Боярка-Водоканал» та КП «БГВУЖКГ»
про роботу із зверненнями громадян за 2015 р.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», відповідно до ст. 28 Закону України «Про звернення громадян» та з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, удосконалення організації розгляду порушених у таких зверненнях питань, підвищення відповідальності керівників комунальних підприємств за належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви і скарги, розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, –

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ
ВИРІШИВ:

1. Інформацію про роботу КП «Боярка-Водоканал» та КП «БГВУЖКГ» із зверненнями громадян за 2015 р. взяти до відома (додається).
2. Спеціалісту І категорії з питань звернень громадян Білан Я. А. систематично узагальнювати та аналізувати звернення громадян, у яких порушуються питання якості роботи КП «Боярка-Водоканал» та КП «БГВУЖКГ
3. Керівникам комунальних підприємств міста:
- вжити заходи щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, уважного ставлення до вирішення проблем, з якими вони звертаються, вирішення обґрунтованих заяв і скарг найменш соціально захищених категорій громадян;
- у разі неможливості вирішення проблем, з якими вони звертаються, у встановлені терміни повідомляти заявника щодо термінів вирішення питань, порушених у зверненні. У разі порушення термінів розгляду попередити, що робота із зверненням громадян посадових та службових осіб розглядається як важливий критерій оцінки їх професійного рівня, відповідності займаній посаді, а також можливості просування таких осіб по службі.
4. Для удосконалення роботи із зверненнями громадян керівникам комунальних підприємств вживати додаткові заходи:
- регулярно узагальнювати та аналізувати кількість і зміст звернень, домагатися усунення причин, що породжують обґрунтовані скарги до райдержадміністрації та органів вищого рівня;
- посилити персональну відповідальність керівників установ, організацій за стан роботи зі зверненнями громадян;
- забезпечувати встановлення дієвого контролю за повним, об’єктивним і кваліфікованим розглядом звернень, додержанням встановлених законодавством термінів та наданням відповіді заявникам;
- притягати до відповідальності посадових осіб за неналежне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян».
5. Керівникові КП «ІА «Боярка-інформ» оприлюднити дане рішення в газеті та на офіційному сайті міської ради в десятиденний термін після його прийняття та підписання.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувача загального відділу Л. М. Остролуцьку.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА О. О. ЗАРУБІН

Довідка
про стан розгляду заяв та звернень громадян за 2015 р. по
КП «Боярка-Водоканал»

Розгляд заяв та звернення громадян, які надходять безпосередньо до КП «Боярка-Водоканал», заяв мешканців від Боярської міської ради, Києво-Святошинської райдержадміністрації, проводяться згідно Закону України «Про звернення громадян».
Заяви громадян, контрольні картки та звернення громадян від урядової гарячої лінії реєструються у відповідних журналах, розглядаються керівником підприємства та надаються доручення відповідним начальникам підрозділів, головним фахівцям щодо вивчення питань, вказаних в заявах громадян, прийняття мір по їх вирішенню та підготовці на них відповідей.
Можливо виділити основні напрямки звернень громадян:
• Надання технічних умов на встановлення лічильників.
• Надання технічних умов на підключення до центрального водопроводу.
• Звернення на гарячу урядову лінію по питанню надання неякісного водопостачання та відсутності води.
• Заяви громадян з питань водопостачання, якості води та своєчасного, якісного прийняття стоків від БМР.
• Заяв на реструктуризацію заборгованості.
• Зроблено перерахунки з оплати за надані послуги (згідно з поданими заявами).
• Проведено перерахунки на зменшення місячної плати за послуги відповідно до наказів по підприємству.
• Проведено опломбувань та переопломбувань лічильників.
• Аварії на водопровідній мережі.
• Аварійні ситуації на каналізаційній мережі.
На підприємство за минулий 2015 рік надійшло 45 по зверненню громадян від Боярської міської ради.
Від урядової гарячої лінії надійшло 32 звернення громадян. На всі звернення від урядової гарячої лінії та БМР надані письмові відповіді у зазначений термін.
Всі заяви мешканців про відсутність надання послуг розглядаються своєчасно проводяться перерахунки по централізованому водопостачанню та водовідведенню.
Особистий прийом громадян проводить директор підприємства та головний інженер, встановлені прийомні дні для споживачів відділом збуту та виробничо-технічним, економічним відділом згідно із затвердженим графіком.
Заяви згідно з письмовими зверненнями громадян надаються для виконання начальникам та майстрам дільниць, виконання контролюється головним інженером та інженером виробничо0-технічного відділу.
Стан розгляду заяв та звернень громадян щотижнево заслуховується на робочих нарадах, які проводить директор підприємства.
Так, підприємством протягом 2015 р. зареєстровано 682 вхідних документів.
З них:
• Звернення на гарячу урядову лінію по питанню надання неякісного водопостачання та відсутності води –32 шт.
• Щодо укладання договорів на реструктуризацію – 6 шт.
• Також розглянуті заяви та виконано перерахунки по оплаті за надані послуги (згідно поданих заяв ) 27 шт. на 10.4 тис. грн.
• Проведено перерахунків на зменшення місячної плати за послуги відповідно наказів по підприємству на 125.8 тис. грн.
• Проведення опломбувань та переопломбувань лічильників холодної води 1129 шт.
Аналіз заяв та звернень громадян, які надійшли до підприємства показує, що більшість звернень від громадян щодо перерахунків в оплаті за послуги які надаються не в повному обсязі у зв’язку з ліквідацією аварійних ситуацій на водопровідних мережах.
Цілодобово працює диспетчерська служба, на яку за тел.: 40-249 надходять заявки мешканців про відсутність води або ж аварійні ситуації.
Кількість заявок-дзвінків за добу, що надходять в диспетчерську службу від мешканців, становлять до 30 шт. Всього надійшло заявок:
• аварії на водопровідній мережі – 168 шт.
• аварійні ситуації на каналізаційній мережі – 457 шт.
Контроль за виконанням заяв проводиться головним інженером КП «Боярка-Водоканал».
Крім роботи з письмовими зверненнями громадян в управлінні існують інші напрями роботи з громадянами, такі як особистий прийом громадян директором підприємства та головним інженером.
Прийнято вхідної документації 682 шт.
Всього підготовлено документів і зареєстровано як вихідна документація 633 шт.
Вказані напрямки робіт покращують надання послуг населенню,
підвищують персональну відповідальність працівників підприємства.

В. о. директора
КП «Боярка-Водоканал» О. А. Огійчук

Довідка
«Про стан розгляду заяв та звернень громадян за 2015 рік по
КП «Боярське ГВУЖКГ»

Розгляд заяв та звернень громадян, які надходять безпосередньо до управління, контрольних карток від Боярської міської ради, Києво-Святошинської райдержадміністрації проводиться згідно Закону України «Про звернення громадян».
Заяви громадян, контрольні картки реєструються у відповідних журналах, розглядаються керівником управління, надаються доручення відповідним начальникам підрозділів, головним фахівцям, щодо вивчення питань, вказаних в заявах громадян, прийняття мір по вирішенню, підготовки відповіді на них.
За 2015 рік надійшло 271 контрольних карток та 1383 письмових заяв від громадян безпосередньо.
Можна виділити 14 основних напрямків роботи управління, по яким звертаються громадяни в своїх заявах, з них:
- 6 по благоустрою: знесення та кронування дерев, вивіз твердих побутових відходів та сміття, стан доріг, освітлення, відлов тварин;
- 8 надання послуг:
- тепло-, водопостачання та водовідведення;
- ремонт покрівлі дахів, під’їздів;
- робота ліфтового господарства;
- вартість тарифів;
- складання актів.
Контрольні картки, що надходять від Боярської міської ради, Києво-Святошинської РДА розглядаються, надаються письмові відповіді за підписом керівника підприємства не більше місячного терміну. На всі 271 контрольні картки надані відповіді, при цьому біля 80 % питань, які піднімали «Заявники», вирішувалися (217 заяв).В 2015 році було розглянуто п'ятнадцять звернень депутатів Боярської міської ради, щодо вуличного освітлення (4), поновлення та улаштування асфальтового покриття доріг (8), чистка ставка (1), та інше.
Основні не вирішені питання:
- Вовк Г. І. м. Боярка, вул. Жуковського, 1, кім. 50 – покращення житлових умов проживання;
- Драпой В. Я. м. Боярка, вул. Молодіжна, 1 а, кв. 7 – проведений ремонт покрівлі над квартирою, вимагає капітальний ремонт покрівлі всього будинку;
- мешканці будинку по вул. Незалежності, 11 – власник квартири вказаного будинку, Киричок, використовує квартиру для діяльності надання послуг (Інтернет);
- Кірпач Р. М. м. Київ, вул. Симиренка, 23, кв. 38 (м. Боярка, вул. Б. Хмельницького, 3/2) – функціонування торгівлі в суботні дні по вул. Б. Хмельницького – Молодіжна;
- знесення дерев: с/г технікум, кладовище по причині відсутності: технологічної можливості, необхідність залучення спецтехніки, підготовлених виконавців;
- капітальний ремонт покрівлі дахів, під’їздів – відсутність фінансування;
- ремонт доріг – відсутність фінансування.
Аналіз заяв та звернення громадян, які надійшли письмово безпосередньо до управління у 2015 рік в кількості 1383, показує, що головними проблемами є надання житлово-комунальних послуг мешканцям:
- водо-, теплопостачання – 387 заяв;
- робота ліфтів – 28 заяв;
- ремонт покрівлі дахів, під’їздів – 199 заяв;
- прибирання сміття – 135 заяв;
Всі заяви мешканців розглядаються, в разі відсутності надання послуг своєчасно проводяться перерахунки по централізованому теплопостачанню, за користування ліфтом, про що повідомляються «Заявники».
Особливо потребує вирішення питання ремонту покрівлі дахів. Практично весь житловий фонд, який перебуває на балансі управління експлуатується більше 30-50 років, що передбачає проведення капітальних ремонтів.
На жаль, стан покрівлі дахів залишається незадовільним. Поточний ремонт над окремими квартирами бажаних результатів не дають, затікання квартир продовжується.
По іншим напрямкам діяльності управління приймаються відповідні міри по вирішенню питань, які піднімають «Заявники».
Не вирішені в повному обсязі питання, які зазначені в заявах громадян, щодо ремонтів дахів, під’їздів, улаштування та ремонт покриття доріг, освітлення.
В цілому виконано до 85 % питань, які піднімали в своїх заявах громадяни.
Крім роботи з письмовими зверненнями громадян, контрольними картками від органів виконавчої влади вищого рівня в управлінні існують інші напрямки роботи з громадянами:
- цілодобово працює аварійно-диспетчерська служба, в яку по тел.:. 40-357 надходять заявки мешканців стосовно всіх напрямків житлово-комунальних послуг та благоустрою. Всі заявки громадян вносяться в комп’ютер, щодня передаються майстрам ділянок для проведення необхідних робіт по усуненню недоліків з наступним звітом про виконання, контроль проводиться головним інженером, заступником начальника управління.
За 2015 рік до аварійно-диспетчерської служби надійшло 6668 заявок від мешканців будинків, які перебувають на балансі управління, щодо необхідності проведення аварійних та ремонтних робіт, прибирання сміттєвих майданчиків, а саме:
сантехнічні – 2665, в тому числі аварійні роботи – 1345;
електротехнічні – 1247, в тому числі вуличне освітлення – 392;
будівельні – 251;
вивіз ТПВ – 903;
робота ліфтів – 1469.
Загальний відсоток виконання 81.
- мешканців житлового фонду приймають працівників відділів звернення громадян та розрахункового в приймальні дні. За 2015 рік прийнято 3,5 тис. громадян.
Підготовлені та видані громадянам:
довідки про склад сім'ї – 2025
документи на субсидію – 2477
довідка щодо заборгованості – 128
переведення рахунків - 7
приватизація житла - 38
надана допомога по оформленню документів
по реєстрації та отриманню паспортів - 740
- особистий прийом громадян проводять начальник управління, заступники, головний інженер.
Стан розгляду заяв та звернень громадян раз в півріччя заслуховується на робочих нарадах, які проводяться начальником управління.

В. о. начальника управління В. А. Камінський

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30