28 жовтня
БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
від 28 жовтня 2014 року № 55/3 м. Боярка


Про встановлення вартості технічного обслуговування
ліфтів у м. Боярка для ліфтообслуговуючої дільниці КП «БГВУЖКГ»


Розглянувши звернення начальника КП «БГВУЖКГ» про встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Боярка, які знаходяться на балансі КП «БГВУЖКГ», рішення виконавчого комітету Боярської міської ради № 45/1 від 09.09.2014 року «Про визначення виконавця послуг з технічного обслуговування ліфтів у м. Боярка», керуючись п. а) пп.2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року, законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», –

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИРІШИЛА:

1. Встановити вартість повного технічного обслуговування ліфтів для ліфтообслуговуючої дільниці КП «БГВУЖКГ» у житлових будинках м. Боярка, які обслуговуються ліфтообслуговуючою дільницею КП «БГВУЖКГ», в розмірі 1458,68 грн./міс. на один ліфт.
2. Включити вартість технічного обслуговування ліфтів, які обслуговуються ліфтообслуговуючою дільницею КП «БГВУЖКГ», відповідно до рішення виконкому Боярської міської ради № 32/2 від 09.09.2014 р., до тарифів з утримання будинків та прибудинкової території по 7-9 поверхових будинках, що мають ліфти.
3. Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на сайті Боярської міської ради.
4. Дане рішення набирає чинності після його затвердження в терміни, передбачені чинним законодавством.
5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови О. Д. Горіна.


МІСЬКИЙ ГОЛОВА Т. Г. ДОБРІВСЬКИЙ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Боярської міської ради «Про встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів у м.Боярка для ліфтообслуговуючої дільниці КП «БГВУЖКГ».

Боярська міська рада відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Боярської міської ради «Про встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів в м. Боярка для ліфтообслуговуючої дільниці КП «БГВУЖКГ».
Стислий зміст:
Даним рішенням встановлюються тарифи для повного технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках, які на даний час потребують кращого ремонту та догляду.
Економічне обґрунтування тарифу розраховане спеціалістами КП «Боярське ГВУЖКГ».
Дані розрахунки розроблені відповідно до ГСТУ 36.1-006-98, для проведення частішого обстеження (оглядів та обходів) ліфтів і покращення їх обслуговування та експлуатації.
Метою розробки регуляторного акта є покращення стану ліфтів у м. Боярка.
Показниками результативності проекту рішення буде:
- покращення роботи та стан ліфтів багатоквартирних будинків м. Боярка.
Строк дії регуляторного акту постійний, з можливістю внесення до нього змін та його відміни у разі зміни чинного законодавства та з інших причин.
Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – газета «Боярка-інформ» та офіційний сайт Боярської міської ради.
Також з повним текстом проекту регуляторного акта, аналізом регуляторного акта можна ознайомитися безпосередньо у каб. № 3, 10 Боярської міської ради (м. Боярка, вул. Білогородська, 13) щоденно з 8:00 до 17:00, тел. 41-550.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторного акта за адресою: м. Боярка, вул. Білогородська, 13, каб. 3, 10.

АНАЛІЗ
регуляторного впливу

Відповідно до статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року.
Назва регуляторного акта: рішення «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів».
Регуляторний орган: виконавчий комітет Боярської міської ради.
Відповідальна особа: Горін Олександр Дмитрович
Контактний телефон: 40-355

1. Визначення проблеми

Даний регуляторний акт визначає порядок нарахування та розміри вартості послуг з технічного обслуговування ліфтів КП «Боярське ГВУЖКГ».

2. Цілі регулювання

Внаслідок затвердження регуляторного акта очікується встановлення розміру послуг з технічного обслуговування ліфтів, що реально відповідають собівартості послуг, які будуть надаватись та дозволять ефективно експлуатувати та зберігати ліфтове господарство міста.

3. Метою цього регуляторного акта є регулювання:

- організаційних відносин, пов’язаних з встановленням тарифів на послуги з технічного обслуговування ліфтів;
- грошових відносин між КП «Боярське ГВУЖКГ» та споживачами послуг.

4. Механізм розв’язання проблеми

У разі прийняття регуляторного акта забезпечуються правові наслідки для підвищення ефективності використання ліфтового господарства, отримання достатніх коштів на утримання служби, яка виконує ці роботи.

5. Альтернативні способи

Серед альтернативних способів досягнення цілей даного регуляторного акта є його прийняття, так як «КП «Боярське ГВУЖКГ» є юридичною госпрозрахунковою одиницею, метою якого є самоокупність та отримання прибутку.

6. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Дане рішення передбачає встановлення економічно обґрунтованих тарифів, розроблених відповідно до «Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 р. № 369 та Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року. Економічне обґрунтування тарифу розраховане спеціалістами КП «Боярське ГВУЖКГ».
Розрахунок планових витрат на технічне обслуговування 1 ліфта в місяць у розмірі 1458,68 грн.

7. Визначення очікуваних результатів:

Затвердження регуляторного акта потребує збільшення витрат з боку споживачів послуг з технічного обслуговування ліфтів; вигодою для них буде збільшення якості послуг, що надаватимуться КП «Боярське ГВУЖКГ».
Вигодою для громади міста стане також можливість ефективного збереження, використання та контролю за ліфтовим господарством міста.

8. Строк дії регуляторного акта

Термін дії запропонованого регуляторного акта – постійний, з можливістю внесення до нього змін, в залежності від факторів, які впливають на формування тарифів.

9. Показники результативності регуляторного акта

Показником результативності регуляторного акта є ефективне використання, збереження та контроль за ліфтовим господарством міста.

10. Заходи з відстеження результативності акта

Результативність регуляторного акта буде відстежуватись за рахунок здійснення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства з використанням статистичного метода одержання результатів відстеження.
Базове відстеження буде здійснено через три місяці з дня набрання чинності регуляторного акту.
Повторне відстеження - через рік після проведення базового відстеження.

Зав фінансово-економічним відділом О. М. Балуєва

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30