13 сесія


№13/417 “Про внесення змін до рішення чергової 3 сесії Боярської міської ради VII скликання від 22.12.2015 року № 3/18 «Про затвердження міського бюджету на 2016 рік»”

№13/418 “Про затвердження Програми «Боярка без бар’єрів» на 2016-2020 роки”

№13/419 “Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік у новій редакції”

Додаток 1 до рішення 13 сесії Боярської міської ради VІІ скликання за № 13/419 від 12.07.2016 року “Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік”

№13/420 “Про затвердження Програми розвитку культури на 2016 рік у новій редакції”

Додаток 1 до рішенням 13 сесії Боярської міської ради VІІ скликання за № 13/420 від 12.07.2016 року “Програма розвитку культури на 2016 рік”

№13/421 “Про затвердження програми підтримки та розвитку дошкільних навчальних закладів Боярської міської ради на 2016 рік у новій реакції”

№13/423 “Про погодження надання матеріальної допомоги гр. Левченко В.І., Кужелєвській Л.О., Давидюк Я.Г.”

№13/424 “Про затвердження положення «Про порядок проведення громадського обговорення у місті Боярка»”

“ПОЛОЖЕННЯ Про порядок проведення громадського обговорення у місті Боярка”

№13/425 “Про затвердження Регламенту Боярської міської ради VІІ скликання у новій редакції”

“РЕГЛАМЕНТ Боярської міської ради VII скликання”

№13/426 “Про прийняття автомобільних доріг до комунальної власності територіальної громади м. Боярка”

№13/427 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Боярка дитячих (безгосподарних) майданчиків, що розташовані у м. Боярка”

№13/428 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Боярка тепломережі по вул. Молодіжна, 77 у м. Боярка”

№13/429 “Про затвердження Програми підтримки всіх форм управління багатоквартирними будинками на 2016-2017 роки”

№13/431 “Про впорядкування роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Боярка”

№13/432 “«Про звернення до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України щодо недопущення ухвалення змін до Конституції України у частині надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей»”

№13/434 “Про затвердження в новій редакції рішення чергової 12 сесії Боярської міської ради №12/365 від 09.06.2016”

№13/464 “Про внесення змін в рішення 10 сесії Боярської міської ради VII скликання від 19.05.2016р. № 10/347 «Про затвердження Програми регулювання та розвитку земельних відносин території міста Боярка на 2016 рік»”

№13/430 “Про затвердження Програми екологічного аудиту на території міста Боярка”

№13/435 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Набережна, 7 гр. Підручній А.С.”

№13/436 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка, вул. Набережна, 7 гр. Підручній А.С.”

№13/437 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Азовська, 7 гр. Любак О.Ю.”

№13/438 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка, вул. Сєдова, 60 гр. Дидь Л.Г.”

№13/439 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Дежньова, 56 гр. Джунь С.Т.”

№13/440 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Буланову Є.В.”

№13/441 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Литвинчуку О.І. ”

№13/442 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в м. Боярка, гр. Литвинчуку О.І. ”

№13/443 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Героїв Крут, 17/8 гр. Турковській О.А.”

№13/444 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. І. Мазепи, 53 гр. Превезенцевій В.А.”

№13/445 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 16 гр. Якимовій А.П.”

№13/446 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 16 гр. Романюсі А.П.”

№13/447 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Яблунева, 24 гр. Павленко О.Є.”

№13/448 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка, вул. Зелена, 35 гр. Глухоєдовій Т.П.”

№13/449 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка, вул. Київська, 5 гр. Матвієнко С.О.”

№13/450 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Зелена, 53 гр. Черкас В.М.”

№13/451 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Зелена, 51 гр. Топчій Н.М.”

№13/452 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Героїв Небесної Сотні (Островського), 56 гр. Зубарєву С.П.”

№13/453 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Шляхового, 8 гр. Тірону В.В.”

№13/454 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Лисенка, 90 гр. Смоляр О.В., гр. Покинько Н.В.”

№13/455 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Боярка по вул. Соборності, 36 ТОВ «ЗЕНІТ-АВТО».”

№13/456 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Боярка, площа Михайлівська, 6 споживчому товариству «ЗАБУЧЧЯ»”

№13/457 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Боярка, площа Михайлівська, 6 споживчому товариству «ЗАБУЧЧЯ»”

№13/458 “Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Боярка по вул. Героїв Крут, 50 гр. Лутчин В.В.”

№13/459 “Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Боярка по вул. М. Коцюбинського, 45 гр. Ткачуку О.Є.”

№13/460 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення строкового платного сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) в м. Боярка по вул. Молодіжна біля буд. № 53, ФОП Слончаку В.В.”

№13/461 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення строкового платного сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) в м. Боярка по вул. Лисенка, ТОВ «Інтехс»”

№13/462 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення строкового платного сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми) в м. Боярка по вул. Молодіжна біля буд. № 69, ФОП Трофімовій С.О.”

№13/463 “Про затвердження технічного завдання на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м. Боярка на території Києво-Святошинського району Київської області”

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Академіка Вернадського (Фрунзе), 4 гр. Наумченку Ю.М.”


Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30