17 сесія№17/540 “Про внесення змін до рішення чергової 3 сесії Боярської міської ради VII скликання від 22.12.2015 року № 3/18 «Про затвердження міського бюджету на 2016 рік»”

№17/541 “Про встановлення плати за землю та затвердження положення про встановлення плати за землю в м. Боярка та в адміністративних межах Боярської міської ради”

№17/545 “Про внесення змін до додатку №1 рішення чергової 12 сесії Боярської міської ради VІІ скликання від 9 червня 2016 року № 12/364 «Про передачу гуртожитку по вул. Білогороській, 134, м. Боярка у комунальну власність міста»”

№17/547 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. А. Пастернака, 23 гр. Морозовій Н.С.”

№17/548 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Т. Шевченка, 100 гр. Шапран Н.В.”

№17/549 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Вербна, 51 гр. Важеніній І.О.”

№17/550 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. І. Франка, 67-а гр. Кулініченко О.А.”

№17/551 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Короленка, 41 гр. Коноваловій О.О.”

№17/552 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. О. Пушкіна, 32/75 гр. Грінченко Т.М.”

№17/553 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Матченку О.П.”

№17/554 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Мельнику В.В. ”

№17/555 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Свистуну А.О. ”

№17/556 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Лаврику С.Ю. ”

№17/557 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Савченку В.М. ”

№17/558 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Коцюбинського, 45 гр. Ткачуку О.Є.”

№17/559 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Лінійна, 23 гр. Каркуновій Т.А.”

№17/560 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Дежньова, 70 гр. Колєсніковій Л.С.”

№17/561 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Дежньова, 70 гр. Кожуху М.С.”

№17/562 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Космонавтів, 32 гр. Вейман Г.М.”

№17/563 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 36 гр. Зуєву С.О.”

№17/564 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 36 гр. Дячук Т.Л.”

№17/565 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Східна, 4 гр. Безрукій В.М.”

№17/566 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. П. Сагайдачного, 21 гр. Мадамовій С.І.”

№17/568 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення садівництва на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, с/т «Мукомол», гр. Бакоцькій В.М. ”

№17/569 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, тупик Вітвистий, 6 гр. Наумову Є.О.”

№17/570 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Зеленогірська, 3 гр. Влах Г.П.”

№17/571 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Лисенка, 142 гр. Подлісецькому П.П.”

№17/572 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. І. Франка, 57 гр. Храпачевському В.М.”

№17/573 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Соборності, 84 гр. Оніщенку Д.В.”

№17/574 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 159 гр. Климчук Л.В.”

№17/575 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Миру, 46 гр. Гороховській Л.В.”

№17/577 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Вербна, 56 гр. Збарському С.В.”

№17/578 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. С. Шамрая, 30 гр. Фроловій Н.В. та гр. Фролову О.В.”

№17/579 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в м. Боярка, вул. Соборності, 49 КП Боярське ГВУЖКГ”

№17/580 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду терміном 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування в м. Боярка, вул. Сєдова, 13 ФО-П Герусу А.П.”

№17/581 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Лінійна, 32 в м. Боярка гр. Матейку А.В., гр. Матейко Т.В., гр. Улізьку М.В., гр. Атаманюк Г.І.”

№17/582 “Про розірвання договору оренди земельної ділянки розташованої в м. Боярка по вул. В. Королюка (Чкалова) 54, ФОП Канюка П.Ф. ”

№17/583 “Про розірвання договору оренди земельної ділянки розташованої в м. Боярка по вул. Будаївська, ТОВ «Пластікон» ”

№17/584 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Боярка по вул. Соборності, 36 ТОВ «ЗЕНІТ-АВТО».”

№17/585 “Про внесення змін в рішення чергової 49 сесії Боярської міської ради VІ скликання від 04.09.2014 року № 49/2335 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в довгострокову оренду терміном на 49 років земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Ватутіна, 36 гр. Мосіну В.М.»”

№17/586 “Про внесення змін в рішення чергової 13 сесії Боярської міської ради VІІ скликання від 12.07.2016 року № 13/435 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Набережна, 7 гр. Підручній А.С.»”

№17/590 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Виборної Зої Анатоліївни «Про термінове проведення заходів щодо усунення небезпеки»”

№17/591 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Виборної Зої Анатоліївни «Про розгляд депутатського запиту на пленарному засіданні Боярської міської ради»”

№17/592 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про здійснення обстеження закладів торгівлі на предмет виконання суб’єктами господарювання маркування товарів російського виробництва на території міста Борка»”

№17/593 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про встановлення мораторію (заборони) на видачу та затвердження КП «Боярка - Водоканал» технічних умов на підключення до централізованого водовідведення споживачам багатоквартирних житлових будинків з інших населених пунктів»”

№17/594 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про здійснення обстеження закладів торгівлі на предмет виконання суб’єктами господарювання заборони на продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв у торговельній мережі міста з 22:00 до 8:00 години»”

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення садівництва на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, с/т «Тюльпан», вул. Лінія 29, 20а гр. Мантуленко Н.М. ”

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Декабристів, 3 гр. Коваленко О.М.”

№17/540 “Про внесення змін до рішення чергової 3 сесії Боярської міської ради VII скликання від 22.12.2015 року № 3/18 «Про затвердження міського бюджету на 2016 рік»”

№17/541 “Про встановлення плати за землю та затвердження положення про встановлення плати за землю в м. Боярка та в адміністративних межах Боярської міської ради”

№17/545 “Про внесення змін до додатку №1 рішення чергової 12 сесії Боярської міської ради VІІ скликання від 9 червня 2016 року № 12/364 «Про передачу гуртожитку по вул. Білогороській, 134, м. Боярка у комунальну власність міста»”

№17/547 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. А. Пастернака, 23 гр. Морозовій Н.С.”

№17/548 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Т. Шевченка, 100 гр. Шапран Н.В.”

№17/549 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Вербна, 51 гр. Важеніній І.О.”

№17/550 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. І. Франка, 67-а гр. Кулініченко О.А.”

№17/551 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Короленка, 41 гр. Коноваловій О.О.”

№17/552 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. О. Пушкіна, 32/75 гр. Грінченко Т.М.”

№17/553 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Матченку О.П.”

№17/554 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Мельнику В.В. ”

№17/555 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Свистуну А.О. ”

№17/556 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Лаврику С.Ю. ”

№17/557 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Савченку В.М. ”

№17/558 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Коцюбинського, 45 гр. Ткачуку О.Є.”

№17/559 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Лінійна, 23 гр. Каркуновій Т.А.”

№17/560 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Дежньова, 70 гр. Колєсніковій Л.С.”

№17/561 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Дежньова, 70 гр. Кожуху М.С.”

№17/562 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Космонавтів, 32 гр. Вейман Г.М.”

№17/563 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 36 гр. Зуєву С.О.”

№17/564 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 36 гр. Дячук Т.Л.”

№17/565 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Східна, 4 гр. Безрукій В.М.”

№17/566 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. П. Сагайдачного, 21 гр. Мадамовій С.І.”

№17/568 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення садівництва на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, с/т «Мукомол», гр. Бакоцькій В.М. ”

№17/569 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, тупик Вітвистий, 6 гр. Наумову Є.О.”

№17/570 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Зеленогірська, 3 гр. Влах Г.П.”

№17/571 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Лисенка, 142 гр. Подлісецькому П.П.”

№17/572 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. І. Франка, 57 гр. Храпачевському В.М.”

№17/573 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Соборності, 84 гр. Оніщенку Д.В.”

№17/574 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 159 гр. Климчук Л.В.”

№17/575 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Миру, 46 гр. Гороховській Л.В.”

№17/577 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Вербна, 56 гр. Збарському С.В.”

№17/578 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. С. Шамрая, 30 гр. Фроловій Н.В. та гр. Фролову О.В.”

№17/579 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в м. Боярка, вул. Соборності, 49 КП Боярське ГВУЖКГ”

№17/580 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду терміном 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування в м. Боярка, вул. Сєдова, 13 ФО-П Герусу А.П.”

№17/581 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Лінійна, 32 в м. Боярка гр. Матейку А.В., гр. Матейко Т.В., гр. Улізьку М.В., гр. Атаманюк Г.І.”

№17/582 “Про розірвання договору оренди земельної ділянки розташованої в м. Боярка по вул. В. Королюка (Чкалова) 54, ФОП Канюка П.Ф. ”

№17/583 “Про розірвання договору оренди земельної ділянки розташованої в м. Боярка по вул. Будаївська, ТОВ «Пластікон» ”

№17/584 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Боярка по вул. Соборності, 36 ТОВ «ЗЕНІТ-АВТО».”

№17/585 “Про внесення змін в рішення чергової 49 сесії Боярської міської ради VІ скликання від 04.09.2014 року № 49/2335 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в довгострокову оренду терміном на 49 років земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Ватутіна, 36 гр. Мосіну В.М.»”

№17/586 “Про внесення змін в рішення чергової 13 сесії Боярської міської ради VІІ скликання від 12.07.2016 року № 13/435 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Набережна, 7 гр. Підручній А.С.»”

№17/590 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Виборної Зої Анатоліївни «Про термінове проведення заходів щодо усунення небезпеки»”

№17/591 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Виборної Зої Анатоліївни «Про розгляд депутатського запиту на пленарному засіданні Боярської міської ради»”

№17/592 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про здійснення обстеження закладів торгівлі на предмет виконання суб’єктами господарювання маркування товарів російського виробництва на території міста Борка»”

№17/593 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про встановлення мораторію (заборони) на видачу та затвердження КП «Боярка - Водоканал» технічних умов на підключення до централізованого водовідведення споживачам багатоквартирних житлових будинків з інших населених пунктів»”

№17/594 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Борецького Олександра Петровича «Про здійснення обстеження закладів торгівлі на предмет виконання суб’єктами господарювання заборони на продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв у торговельній мережі міста з 22:00 до 8:00 години»”

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення садівництва на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, с/т «Тюльпан», вул. Лінія 29, 20а гр. Мантуленко Н.М. ”

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Декабристів, 3 гр. Коваленко О.М.”


Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30