18 сесія№18/596 “Про внесення змін до рішення чергової 3 сесії Боярської міської ради VII скликання від 22.12.2015 року № 3/18 «Про затвердження міського бюджету на 2016 рік»”

№18/597 “Про внесення змін до рішення Боярської міської ради від 09.06.2016 року № 12/357 «Про затвердження Положення щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності»”

№18/598 “Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Боярка-Водоканал» на 2017 рік”

№18/599 “Про внесення змін до Правил благоустрою території міста Боярка, затверджених рішенням Боярської міської ради від 24.11.2011 року № 14/701”

№18/600 “Про надання дозволу КП «БГВУЖКГ» на списання з балансу багатоквартирного будинку, за адресою: м. Боярка, вул. Полярна, 10 та передачу його в управління ОСББ «Боярка Полярна 10»”

№18/601 “Про затвердження Статуту комунального підприємства «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства», у новій редакції”

№18/602 “Про погодження надання матеріальної допомоги мешканцям м. Боярка”

№18/604 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по вул. Т. Шевченка, 91 гр. Ясуник Л.І.”

№18/605 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка по вул. Т. Шевченка, 91 гр. Ясуник Л.І.”

№18/606 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Зелена, 28 гр. Німченко Г.І.”

№18/607 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Родини Кістяківських, 39 гр. Онашко К.І.”

№18/608 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Б. Хмельницького, 19, гр. Цимбалюк О.П.”

№18/609 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка, вул. Л. Кібенка, 8 гр. Богдану Г.М.”

№18/610 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Гелядову Г.О.”

№18/611 “Про відмову надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, гр. Дячуку І.Я.”

№18/612 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Гоголя, 3 гр. Дударенку М.О., гр. Дударенку О.О.”

№18/613 “Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Боярка по вул. Тарасівська, 18 гр. Могилевському Р.Ф.”

№18/614 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Бульварна, 22 гр. Пасько І.В.”

№18/615 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Бульварна, 22 гр. Дмітрієвій З.В.”

№18/616 “Про затвердження схеми розподілу присадибної земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Хрещатик, 64 гр. Копайгорі Н.Г.”

№18/617 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по пров. О. Ткаченка (Жовтневий), 3 гр. Білоконь А.Л.”

№18/618 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Боярка по пров. О. Ткаченка (Жовтневий), 3 гр. Білоконь А.Л.”

№18/619 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Шкільна (Дзержинського), 21 гр. Тимченку М.Ф.”

№18/620 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по пров. Лікарняний, 9 гр. Світайло А.П.”

№18/621 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Грушевського, 50 гр. Керусенко Н.О.”

№18/622 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. М. Грушевського, 50 гр. Жицькому В.Г.”

№18/623 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по вул. Космонавтів, 30 гр. Андрійко А.І.”

№18/624 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по вул. Польова, 38 гр. Дробініній Р.М.”

№18/625 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по вул. Т. Шевченка, 26/24 гр. Косяченко Д.Ю.”

№18/626 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, пров. Притвірський, 19 гр. Давиденко М.В.”

№18/627 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. Космонавтів, 28 гр. Єріній Л.Л.”

№18/628 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, пров. Сумський, 4 гр. Станішевському А.Ю.”

№18/629 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка по вул. В. Стуса (Ватутіна), 22 гр. Барській О.Н.”

№18/630 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, вул. В. Стуса, 33 гр. Редчиць В.Ф.”

№18/631 “Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі ТОВ «Компанія «Техно»”

№18/632 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 20 (двадцять) років для ведення садівництва в м. Боярка, с/т «Кабельник» по вул. Лінія 16, діл. 13 гр. Петровій Г.М.”

№18/633 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Боярка пл. Михайлівська, 2 СП «Сількоопзаготпромторг»”

№18/634 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Боярка вул. Б. Хмельницького, 71 СП «Сількоопзаготпромторг»”

№18/635 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м. Боярка по вул. Молодіжна, 84 ТОВ «Леді».”

№18/636 “Про внесення змін в рішення чергової 38 сесії Боярської міської ради VІ скликання від 21.11.2013 року № 38/1792 «Про затвердження документації із землеустрою щодо оформлення документів про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 49 років земельної ділянки для обслуговування нежилих приміщень в м. Боярка, вул. Соборності (40 років Жовтня), 36 ПрАТ «Вентс»»”

№18/637 “Про надання дозволу ТОВ «Металеві меблі» на проведення інвентаризації земель по вул. Соборності, 36 в м. Боярка”

№18/638 “Про надання дозволу ПрАТ «Арксі» на проведення інвентаризації земель по вул. Соборності, 36 в м. Боярка”

№18/639 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення садівництва на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Боярка, с/т «Рассвет», вул. Лінія 29, діл. 7, гр. Ляшенко Р.В.”

№18/640 “Про депутатський запит депутата Боярської міської ради VІІ скликання Семка Олександра Володимировича «Про надання інформації щодо правового статусу земельної ділянки, розташованої на розі вул. Пушкіна – Лєрмонтова в м. Боярка»”

“Перелік прийнятих рішень на пленарному засіданні чергової 18 сесії Боярської міської ради 7 скликання від 25 жовтня 2016 року”

“Інвестиційна програма КП «Боярка-Водоканал» на 2017 рік”

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30