розпорядженням міського голови від 1 липня-2011 р. № 02-14/99
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням міського
голови від 1 липня-2011 р.
№ 02-14/99


ПОРЯДОК
складання та подання запитів на інформацію
у Боярській міській раді та виконавчому комітеті1. Цей Порядок відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»визначає процедуру доступу до публічної інформації у Боярській міській раді та виконавчому комітеті.
2. Визначення понять:
запит на інформацію – це прохання особи чи групи осіб в усній, письмовій чи іншій формі надати публічну інформацію, що знаходиться у володінні Боярської міської ради та виконавчого комітету;
публічна інформація – це відображена та документована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення міською радою та виконавчим комітетом повноважень передбачених чинним законодавством України або яка знаходиться у володінні міської ради та виконавчого комітету:
запитувачі інформації - фізичні, юридичні особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень
3.Запит на інформацію подається в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або по телефону.
4. Запит на інформацію подається у довільній формі.
5. Запит на інформацію повинен містити:
прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
6. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яку надає розпорядник інформації або яка розміщується на офіційному веб-сайті розпорядника.
7. Запит на інформацію може бути подано особисто до відповідальної особи, що організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації, в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

8. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього
форму отримання інформації.
9. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може самостійно подати письмовий запит, його оформлює відповідальна особа, що організовує у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації, із зазначенням свого прізвища, ім'я, по батькові, контактного телефону в запиті, та надає копію запиту особі, яка його подала.
10. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

Керуючий справами В.М.КЛЮЧНИК

Навігація порталу

Офіційна інформація

Боярська міська рада:

м. Боярка, вул. Грушевського, 39
Телефон Боярської міської ради: (093) 303-03-76
E-mail: boyarka-rada@ukr.net

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Соціальні мережі

Календар

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31